Strona domowa Strona domowa Dodaj do ulubionych

O firmie \ informacje ogólne

     

Firma AC PROJECT Sp. J. jest polskim producentem systemów kontroli dostępu oraz rejestracji i rozliczania czasu pracy. Produkujemy zarówno sprzęt jak i oprogramowanie. Korzystamy przy tym z najnowszych technologii informatycznych oraz elektronicznych. Jako polski producent jesteśmy w stanie przystosowywać nasze produkty do zmiennych potrzeb rodzimego rynku. Słuchamy naszych klientów i uwzględniamy ich potrzeby.

     


Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa, projektowania, instalacji oraz wdrożeń systemów wynika z 18 letniej obecności na rynku polskim firmy AC PROJECT w różnych formach prawnych.


Profesjonalizm działania AC PROJECT jest rezultatem specjalistycznego wyszkolenia pracowników popartego imiennymi certyfikatami PISA z odpowiednich kursów i szkoleń oraz ich doświadczenia projektowo-konstrukcyjnego i doradczego. Posiadamy koncesję MSWiA, licencje pracownków zabezpieczenia technicznego II stopnia oraz poświadczenia bezpieczeństwa osobowego.


Jesteśmy w stanie zrealizować dowolne projekty z zakresu kontroli dostępu do obiektów, począwszy od zaprojektowania systemu, poprzez dobór urządzeń aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Wyroby AC PROJECT sa zgodne z polskimi oraz europejskimi normami (PN-EN 50133) dotyczacymi systemów kontroli dostępu zaś w zakresie rozliczania czasu pracy są aktualizowane w ślad za polskimi regulacjami prawnymi w tym zakresie.


Produkowane przez nas urządzenia cechują się wysoką jakością, są bezawaryjne zatem tanie w eksploatacji. Produkcja odbywa się w Polsce u renomowanych wytwórców z wykorzystaniem najnowszych technologii (poniżej automatyczna linia montażu Instytutu Tele- i Radiotechniki). Urządzenia poddawane są rygorystycznym testom produkcyjnym, w tym również procesowi wygrzewania.


Współpraca z AC PROJECT to: - markowe produkty - profesjonalne usługi - dobre kontakty z Klientem - stały rozwój konstrukcji i oprogramowania

copyright (c) 2008 AC Project | Created by GOGO Media