Strona domowa Strona domowa Dodaj do ulubionych
iClass R10 jest czytnikiem kart zbliżeniowych typu iClass przeznaczonym do współpracy z centralkami kontroli dostępu wykorzystującymi do komunikacji protokół Wieganda. Dzięki zastosowaniu kodowania transmisji pomiędzy kartą a czytnikiem charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, przez co praktycznie uniemożliwia skopiowanie karty. Może być montowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki małym wymiarom może być montowany bezpośrednio na ościeżnicach aluminiowych.
iClass R30 jest czytnikiem kart zbliżeniowych typu iclass przeznaczonym do współpracy z centralkami kontroli dostępu wykorzystującymi protokół Wieganda do komunikacji. Dzięki zastosowaniu kodowania transmisji pomiędzy kartą a czytnikiem charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, przez co praktycznie uniemożliwia skopiowanie karty. Może być montowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
iclass R40 jest czytnikiem kart zbliżeniowych typu iClass przeznaczonym do współpracy z centralkami kontroli dostępu wykorzystującymi protokół Wieganda do komunikacji. Dzięki zastosowaniu kodowania transmisji pomiędzy kartą a czytnikiem charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, przez co praktycznie uniemożliwia skopiowanie karty. Może być montowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
iClass RK40 jest czytnikiem kart zbliżeniowych typu iClass wyposażonym w klawiaturę. Przeznaczony jest do współpracy z centralkami kontroli dostępu wykorzystującymi protokół Wieganda do komunikacji. Charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu kodowania transmisji karta czytnik, dzięki czemu idealnie nadaje się do zabezpieczania pomieszczeń wymagających najwyższego poziomu zabezpieczenia. Może być montowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
Czytnik dalegiego zasięgu (parkingowy) w technologii iCLASS 13,56 MHz. Odczyt kart HID iCLASS do 40-45 cm. Wieczysta gwarancja
copyright (c) 2008 AC Project | Created by GOGO Media