Strona domowa Strona domowa Dodaj do ulubionych
Bramka obrotowa niska LAREDO-B jest urządzeniem automatycznym, sterowanym procesorem, przeznaczonym do kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych. Obudowa bramki oraz ramiona wykonane są ze stali nierdzewne, pokrywa z drewna. Po podaniu sygnału sterującego ramiona obracają się w wybranym kierunku. Stan otwarcia/zamknięcia sygnalizowany jest na piktogramach diodowych. Załączenie sygnału PPOŻ lub zanik napięcia powoduje opadnięcie ramienia. Powrót do trybu normalnego automatycznie podnosi ramię do pozycji poziomej.
Bramka obrotowa niska LAREDO-G jest urządzeniem automatycznym, sterowanym procesorem, przeznaczonym do kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych. Stojak oraz ramiona bramki wykonane są ze stali nierdzewnej, obudowa z tworzywa sztucznego. Po podaniu sygnału sterującego ramiona obracają się w wybranym kierunku. Stan otwarcia/zamknięcia sygnalizowany jest na piktogramach diodowych. Załączenie sygnału PPOŻ lub zanik napięcia powoduje opadnięcie ramienia. Powrót do trybu normalnego automatycznie podnosi ramię do pozycji poziomej.
Bramka obrotowa niska LAREDO-W jest urządzeniem automatycznym, sterowanym procesorem, przeznaczonym do kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych. Obudowa bramki oraz ramiona wykonane są ze stali nierdzewnej. Po podaniu sygnału sterującego ramiona obracają się w wybranym kierunku. Stan twarcia/zamknięcia sygnalizowany jest na piktogramach diodowych. Załączenie sygnału PPOŻ lub zanik napięcia powoduje opadnięcie ramienia. Powrót do trybu normalnego automatycznie podnosi ramię do pozycji poziomej.
Bramka obrotowa niska BON-01 jest urządzeniem automatycznym, sterowanym procesorem, przeznaczonym do kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych. Obudowa bramki oraz ramiona wykonane są ze stali nierdzewnej. Po podaniu sygnału sterującego ramiona obracają się w wybranym kierunku. Stan otwarcia/zamknięcia sygnalizowany jest na piktogramach diodowych. Załączenie sygnału PPOŻ lub zanik napięcia powoduje opadnięcie ramienia. Powrót do trybu normalnego automatycznie podnosi ramię do pozycji poziomej.
Bramka obrotowa niska BON-02 jest urządzeniem automatycznym, sterowanym procesorem, przeznaczonym do kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych. Obudowa bramki oraz ramiona wykonane są ze stali nierdzewnej.
Po podaniu sygnału sterującego ramiona obracają się w wybranym kierunku.
Stan otwarcia/zamknięcia sygnalizowany jest na piktogramach diodowych. Załączenie sygnału PPOŻ lub zanik napięcia powoduje opadnięcie ramienia. Powrót do trybu normalnego automatycznie podnosi ramię do pozycji poziomej.
Bramka obrotowa niska BON-03 jest urządzeniem automatycznym, sterowanym procesorem, przeznaczonym do kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych. Obudowa bramki oraz ramiona wykonane sę ze stali nierdzewnej.
Po podaniu sygnału sterującego ramiona obracają się w wybranym kierunku.
Stan otwarcia/zamknięcia sygnalizowany jest na piktogramie diodowym. Załączenie sygnału PPOŻ lub zanik napięcia powoduje opadnięcie ramienia. Powrót do trybu normalnego automatycznie podnosi ramię do pozycji poziomej.
copyright (c) 2008 AC Project | Created by GOGO Media